pokaż menu

Leczenie alkoholizmu Kraków

Leczenie uzależnień - NGM Kraków

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

Odwyk alkoholowy w NGM Kraków

Ośrodifek leczenia uzależnień NGM Kraków jest wysoko wykwalifikowaną placówką leczenia alkoholizmu. Nasz krakowski oddział, tak jak pozostałe przychodnie, odznacza się bardzo wysokim standardem, dzięki któremu oferujemy najbardziej komfortowe warunki leczenia. Gabinet NGM Kraków gwarantuje najwyższą jakość oferowanych terapii alkoholowych i metod leczenia alkoholizmu. Jednak z myślą o naszych pacjentach oferujemy także leczenie alkoholizmu w zaciszu w domu pacjenta. Wizyty domowe są przeprowadzane z zachowaniem najwyższej dyskrecji i poufności, dzięki czemu pacjent nie jest narażony na wścibskie spojrzenia sąsiadów.

Klinika leczenia alkoholizmu - Poradnia leczenia uzależnień

Nasza oferta obejmuje zabiegi detoksu alkoholowego, wszywki alkoholowe esperal oraz terapie uzależnień alkoholwoych. Terapie wykonywane w ramach programów leczenia alkoholizmu w poradni alkoholowej NGM Kraków są określane i personalizowane pod indywidualne potrzeby i stan pacjenta. Dzięki temu terapie są skrojone na miarę pacjenta. Takie działanie ma potwierdzenie w rezultatach, gdyż tak wykonywane terapie uzależnień są skuteczniejsze i bezpieczniejsze niż szablonowe kuracje.

Terapie leczenia alkoholizmu w naszej przychodni

O powrót do zdrowia i permanentnej trzeźwości pacjentów dbają najlepsi specjaliści w zakresie leczenia alkoholizmu i uzależnień. Ośrodek leczenia uzaleznień NGM Kraków podejmuje współpracę z lekarzami podsiadającymi bogate doświadczenie i wiedzę z obszaru uzależnień. Nasi lekarze to osoby o życzliwym usposobieniu, od których osoby uzależnione podczas odwyku alkoholowego otrzymują wsparcie i zrozumieniem. Dzięki ciepłej atmosferze pacjenci szybciej dochodzą do siebie i są bardziej zmotywowani do leczenia alkoholizmu.

Nasi lekarze - Kraków

Katarzyna Kapłon- Pasionek

Lekarz rezydent anestezjologii i intensywnej terapii w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończyła studia podyplomowe: "Kosmetologia-Medycyna Estetyczna dla lekarzy" w Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie.
Od 2015 roku współpracuje z Naszym Gabinetem. Posiada duże doświadczenie w leczeniu alkoholizmu, wykonywaniu zabiegów implantacji Disulfiramu. Cechuje się profesjonalizmem, starannością, serdecznością oraz otwartością na indywidualne potrzeby pacjenta.

Maciej Sztuka

9 lat pracy jako neurochirurg urazowy w Klinice Neurotraumatologii S.U. Obecnie od 10 lat w ratownictwie medycznym jako lekarz medycyny ratunkowej. Ukończone szkolenie TCCC (medycyna pola walki), kursy USG, ukończony cykl szkoleń w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, ukończony cykl kursów "Polska Szkoła Neurochirurgii".

Nasz-Gabinet Kraków

Adres: ul. Siewna 4, 31-231 Kraków

Telefon: +48 880 808 880 lub +48 519 775 225

E-mail: kontakt@nasz-gabinet.pl

Zapraszamy do kontaktu - pomożemy w każdej sytuacji.

Mapka Dojazdu:

Galeria naszego ośrodka leczenia uzależnień:

Ośrodek leczenia alkoholizmu NGM Kraków Uzależnienia - leczenie w Krakowie

Kompleksowe leczenie alkoholizmu Kraków NGM Kraków - dyskretny odwyk alkoholowy

Terapia alkoholowa - Opinie pacjentów:

22 votes, average: 4,55 out of 522 votes, average: 4,55 out of 522 votes, average: 4,55 out of 522 votes, average: 4,55 out of 522 votes, average: 4,55 out of 5 (22 votes, average: 4,55 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

"Terapia w klinice NGM to niesamowite przeżycie. Specjaliści znający się na leczeniu alkoholizmu zapewnili mi kompleksową pomoc, za co jest im bardzo wdzięczny."

Przemysław Dębniki Kraków

"O klinice dowiedziałam się od znajomego, któremu udało się pokonać uzależnienie dzięki NGM. Poszedłam jego śladami i przekonałam się, że leczenie alkoholizmu naprawdę działa!"

Agata Nowa Huta Kraków

"Leczenie alkoholizmu w tym ośrodku jest bardzo skuteczne, czego doświadczyłem osobiście. Wszystkim zmagającym się z tą chorobą proponuję terapię w klinice NGM w Krakowie."

Zbigniew Wieliczka

Odwyk alkoholowy

Detoks alkoholowy jest bardzo ważnym elementem wyciągania pacjentów z długotrwałych ciągów alkoholowych. Wykorzystanie odpowiedniej gamy leków sprawia, że pacjent jest w mniejszym stopniu narażony na wystąpienie objawów odstawiennych.

odtrucie alkoholowe

Esperal - Kraków

Elementem farmakologicznego leczenia alkoholizmu jest implantacja esperalu. Tabletka z esperalem zostaje zaaplikowana podskórnie w wyniku drobnego zabiegu chirurgicznego. Użycie znieczulenia miejscowego sprawia, że pacjent nie czuje żadnego bólu.

esperal

Terapia uzależnień

Nasza przychodnia w trosce o zdrowie psychiczne pacjentów współpracuje z uznanymi terapeutami. Nasi specjaliści otaczają pacjenta i jego rodzinę wyjątkowym wsparciem, dzięki któremu chory jest zmotywowany do walki z nałogiem. NGM Kraków to skuteczna terapia uzależnień alkoholowych.

pomoc psychologiczna

Odwyk alkoholowy

skuteczne rozpoczęcie terapii alkoholowej

Terapia uzależnień

terapie i metody leczenia odpowiednie do pacjenta

Poradnia alkoholowa

zespół lekarski zorientowany na potrzeby pacjenta

Dane firmowe

NORTH MEDICAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ NASZA GRUPA MEDYCZNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

NIP: 8971865505

REGON: 382992698

O klinice

Nasz klinika od lat współpracuje z lekarzami, terapeutami, psychologami i fachowymi chirurgami. Działamy w 11 miastach w Polsce, aby każdy pacjent mógł skorzystać z leczenia.

Najważniejsze jest dla nas Twoje samopoczucie, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Zadzwoń, zapytaj i pozwól sobie pomóc! Pokonajmy uzależnienie razem!

Nasze placówki
 • Warszawa

  ul. Klimczaka 8

  02-797 Warszawa

  Zadzwoń
 • Wrocław

  ul. Dworcowa 11b

  50-456 Wrocław

  Zadzwoń
 • Łódź

  ul. Rogozińskiego 23

  93-554 Łódź

  Zadzwoń
 • Lublin

  Lipowa 17/54

  20-020 Lublin

  Zadzwoń
 • Kielce

  ul. Wspólna 1 lok. U6

  25-003 Kielce

  Zadzwoń
 • Poznań

  ul. Zbąszyńska 16

  60-359 Poznań

  Zadzwoń
 • Kraków

  ul. Siewna 4

  31-231 Kraków

  Zadzwoń
 • Katowice

  ul. Chrobrego 29

  40-881 Katowice

  Zadzwoń
 • Gdynia

  ul. Biskupa Dominika

  81-402 Gdynia

  Zadzwoń
 • Bydgoszcz

  ul. Chodkiewicza 14/12

  85-065 Bydgoszcz

  Zadzwoń
 • Szczecin

  ul. Bohaterów Getta
  Warszawskiego 16/2

  70-303 Szczecin

  Zadzwoń

© 2020 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225