Nasz Gabinet - przygotowujemy do abstynencji


Nasz Gabinet - misja

Droga do trzeźwości i abstynencji dla niektórych nie jest łatwa. Samodzielne próby pokonania otaczających pokus bywają również niebezpiecznie. Naszym głównym zadaniem, misją jest pokonanie wszelkich przeszkód wraz z pacjentem. Pomaga nam w tym nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale także profesjonalni lekarze, którzy nieustannie szkolą się i zwiększą swoje kompetencje. Działamy szybko i skutecznie. Wykonujemy kompleksowe zabiegi, po których nie jest potrzebna dalsza hospitalizacji, ani konsultacje.

Z naszą pomocą możesz odzyskać kontrolę nad własnym życiem i zwalczyć chęć picia. Przez 7 dni w tygodniu rozmawiamy i pomagamy ludziom w realizowaniu ich zdrowotnych założeń oraz próśb. Odwiedzające nas osoby wiedzą, że mogą nam zaufać i powierzyć swoją przyszłość. Bez względu na rodzaj wykonywanego zabiegu najpierw badamy pacjentów i sprawdzamy kondycję organizmu oraz psychiki. Wiemy, że indywidualne podejście oraz skupienie na potrzebach jest bardzo ważne, a nawet kluczowe dla uzyskania zadowalających efektów. Specjalizujemy się w zabiegach, które usuwają następstwa nadmiernego picia, a także oferujemy zaszycie, które uczy i pomaga żyć w stałej abstynencji. Według 93% pacjentów nasze działania są skuteczne. Głównym celem kliniki Nasz Gabinet jest bezpieczne umożliwienie trzeźwości, a następnie abstynencji do końca życia.

 

 

 

Zaufani lekarze

Bezpieczne wykonanie zaszycia przy użyciu wszywki oraz innych zabiegów doprowadzających do trzeźwości jest jednym z podstawowych filarów naszych działań. Nieustannie o tym pamiętamy, dlatego pracujemy jedynie z lekarzami wykwalifikowanymi w tym kierunku. Umiejętności oraz stałe szkolenia są ważne, lecz nie zapominamy jednocześnie o empatii i wzajemnym rozumieniu.

Dlatego rozmawiamy z pacjentami przed, podczas oraz po zabiegu. Chcemy poznać ich oczekiwania, aby spełniać je w jak najlepszy i najszybszy sposób. Wspieramy ich cały czas i konsultujemy każdy etap, który prowadzi do abstynencji. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie oraz dobro pacjentów. Ich sukcesy są wyznacznikiem skuteczności pracy kliniki.

 

Nowoczesna klinika

Podjęcie decyzji i chęć wprowadzenia stałych zmian wymaga od pacjentów wystarczająco dużo. Dodatkowe szukanie coraz to nowszych rozwiązań mogłoby zniechęcić do działania. Dlatego po rozpoczęciu wizyt w gabinecie nie ma potrzeby szukania innego miejsca. Oferujemy wszystkie dostępne obecnie zabiegi, które ułatwiają abstynencję. Zaszycie, jak i inne metody są wykonywane za pomocą specjalistycznego i nowoczesnego sprzętu. Żadne z proponowanych przez nas rozwiązań nie wymaga rekonwalescencji. Wszywka nie wpływa na codzienne czynności. Każdemu pacjentowi przed, jak i po zaszyciu wyjaśniamy działanie leku oraz co należy robić w przyszłości, aby w pełni skorzystać z działania wszywki. Leki są certyfikowane i pochodzą od zaufanych producentów.

Na zabieg można zapisać się codziennie. Wymagana jest tylko rejestracja i chęć wprowadzenia zmian. Jesteśmy do dyspozycji każdego pacjenta od poniedziałku do piątku. Jeśli chcesz zapisać się na zabieg, nie musisz pojawić się w gabinecie. Rejestracji można dokonać telefonicznie. Nasza ogólnopolska infolinia jest przygotowana na każde pytanie. Pozwól sobie pomóc! Z nami pozostaniesz anonimowy.

 


Dostępne zabiegi

Wszystkie wykonywane przez nas zabiegi chirurgiczne są bezbolesne. Nie stosujemy znieczulenia ogólnego. W przypadku zaszycia jedynie miejscowe. Zapewniamy metody, które wykorzystywane są na całym świecie w tym samym celu. Każda ingerencja medyczna nie odbywa się bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem. Nowoczesna aparatura oraz profesjonalna kadra lekarzy pozwalają na wykonywanie bezpiecznych, a jednocześnie szybkich zabiegów bez żadnych skutków ubocznych.

 

 

 

 

Jesteśmy największą siecią gabinetów w Polsce. Miesięcznie przyjmujemy setki pacjentów. Współpracujemy z ośrodkami w Niemczech, Szwajcarii, Cyprze i Ukrainie, co przekłada się na największe doświadczenie w branży. Stale kształcimy swoją kadrę, pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, wykorzystujemy najnowsze wytyczne stosowania oraz dawkowania leków.

Nasza Grupa Medyczna Zapraszam do kontaktu.


Pacjenci

93% potwierdza naszą skuteczność

Fachowcy

doświadczeni i wyszkoleni lekarze

Metody

zapewniamy najlepszą opiekę i jakość usług

O klinice

Nasz klinika od lat współpracuje z lekarzami, terapeutami, psychologami i fachowymi chirurgami. Działamy w 11 miastach w Polsce, aby każdy pacjent mógł skorzystać z leczenia.

Najważniejsze jest dla nas Twoje samopoczucie, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Zadzwoń, zapytaj i pozwól sobie pomóc! Pokonajmy uzależnienie razem!

Nasze placówki

© 2020 Nasz-Gabinet.pl - Klinika nasz-gabinet.pl

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225