Wszywki alkoholowe Kielce

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

Zapraszamy do kontaktu. Zabieg wykonujemy w gabinecie w sterylnych warunkach. Nasz-Gabinet to bezpieczne i profesjonalne wszywki alkoholowe esperal.

Kontakt

Wszywki alkoholowe to jedna z farmakologicznych metod leczenia alkoholizmu. Terapia esperalem ma działanie odstraszające i awersyjne. Lek, wchodząc w reakcję z alkoholem, wywołuje szereg nieprzyjemnych dolegliwości. Chory, aby ich uniknąć, przestaje więc sięgać po alkohol. Wszywki alkoholowe nie zaburzają w żaden sposób funkcjonowania, a ich implantacja nie wymaga długotrwałej hospitalizacji. O ile pacjent nie zażywa substancji odurzających, esperal pozostaje obojętny dla organizmu. Jednak już niewielka dawka alkoholu sprawia, że dochodzi do tzw. reakcji disulfiramowej, która w skrajnych przypadkach może doprowadzić nawet do śmierci.

Sposób działania esperalu

Esperal, a dokładnie zawarta w nim substancja czynna – disulfiram hamuje metabolizm alkoholu etylowego i blokuje działanie enzymu odpowiedzialnego za rozkład trujacego aldehydu octowego do nieszkodliwego dla zdrowia kwasu octowego. W konsekwencji dochodzi do kumulacji aldehydu octowego w organizmie i wystąpienia takich objawów jak: tachykardia, zawroty głowy, bóle brzucha, nudności, wymioty, czy pokrzywka. Dolegliwości występują już po 10 minutach od spożycia alkoholu i utrzymują się do 10-12 godzin. Z zabiegu implantacji esperalu mogą skorzystać zarówno chorzy, którzy walczą z nałogiem od kilkunastu lat, jak i osoby, które utraciły kontrolę nad ilością spożywanego alkoholu.

Wszywka alkoholowa powoduje, że osoba uzależniona odczuwa wewnętrzną, psychiczną blokadę przed piciem. Jednorazowa implantacja esperalu zapewnia działanie leku przez ok. 12 miesięcy. Po tym czasie zabieg można powtórzyć, aby kontynuować leczenie. Wszywki alkoholowe pomimo niejednoznacznych opinii, pozostają chętnie wybieraną metodą walki z nałogiem. Dla wielu pacjentów wymuszona abstynencja jest bowiem jedynym sposobem, aby przestać pić i podjąć długotrwałą psychoterapię.

Wszywki alkoholowe Kielce

W naszym gabinecie w Kielcach oferujemy zabieg wszycia esperalu w trzech wersjach: Standard, VIP oraz Gold. Pacjentom, którzy szukają całościowej terapii alkoholowej, polecamy tzw. komplety, które obejmują detoks, wszywkę alkoholową oraz spotkania motywujące z terapeutą. Dzięki temu osoba uzależniona otrzymuje w krótkim czasie fachową pomoc zarówno na płaszczyźnie fizjologicznej, jak i psychologicznej. Kompleksowa walka z nałogiem jest szczególnie skuteczna u osób w ciągu alkoholowym, które nie są w stanie samodzielnie powrócić do trzeźwości.

Esperal Standard to podstawowa wersja zabiegu implantacji wszywki alkoholowej. W trakcie ok. półgodzinnej wizyty lekarz bada pacjenta i poddaje go kontroli trzeźwości. Następnie chirurg wykonuje niewielkie nacięcie w okolicy pośladka i umieszcza w warstwie mięśniowej sterylną tabletkę esperalu. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a pacjent może od razu opuścić klinikę i wrócić do aktywności fizycznej oraz zawodowej. Po ok. 10 dniach niezbędna jest ponowna wizyta w gabinecie w celu zdjęcia szwów.  

Esperal VIP to propozycja dla osób, którym szczególnie zależy na wysokim komforcie zabiegu. Oprócz wszywki alkoholowej w wersji standard, pacjent otrzymuje zastrzyk z antybiotykiem (co pozwala zminimalizować ryzyko wystąpienia infekcji) oraz rozpuszczalne szwy.

Esperal Gold to z kolei wersja zabiegu przygotowana z myślą o osobach, które chcą monitorować efekty leczenia. Oferta obejmuje: maksymalną dawkę esperalu zaszywaną w 3 miejscach, zastrzyk z antybiotykiem, rozpuszczalne szwy oraz dwie bezpłatne kontrolne wizyty lekarskie.

Cena wszywki alkoholowej jest uzależniona od rodzaju zabiegu. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości – kontaktu drogą telefoniczna bądź mailową.

Opinie pacjentów:

8 votes, average: 4,38 out of 58 votes, average: 4,38 out of 58 votes, average: 4,38 out of 58 votes, average: 4,38 out of 58 votes, average: 4,38 out of 5 (8 votes, average: 4,38 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Wiedza

znamy się jak nikt inny na leczeniu alkoholizmu

Wyjątkowa opieka

wysoka dbałość o zdrowie pacjenta

Zadowoleni pacjenci

pomogliśmy już tysiącom pacjentów z całego kraju

Dane firmowe

NORTH MEDICAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ NASZA GRUPA MEDYCZNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Nr konta: 95 1140 1140 0000 3453 7100 1001

NIP: 8971865505

REGON: 382992698

O klinice

Nasz klinika od lat współpracuje z lekarzami, terapeutami, psychologami i fachowymi chirurgami. Działamy w 11 miastach w Polsce, aby każdy pacjent mógł skorzystać z leczenia.

Najważniejsze jest dla nas Twoje samopoczucie, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Zadzwoń, zapytaj i pozwól sobie pomóc! Pokonajmy uzależnienie razem!

Nasze placówki

© 2020 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225