+48 519 775 225 Bezpłatna infolinia 08:00 - 20:00

Praca dla lekarza

Współpracuj z najlepszymi!

Lub zadzwoń +48 519 775 225

Stanowisko: Lekarz

Jesteśmy właścicielem jednej z największych sieci gabinetów medycznych w 11 miastach w Polsce. Z uwagi na ekspansję i intensywny rozwój sieci Naszych Gabinetów, nawiążemy współpracę z Lekarzami w następujących miastach: Wrocław, Warszawa, Łódź, Gdynia, Poznań, Bydgoszcz, Szczecin, Kraków, Kielce, Katowice, Lublin.

Zadania:

Oczekiwania:

Oferujemy:

Osoby zainteresowanie zapraszamy do kontaktu.

Telefon: 501 066 661

E-mail: rekrutacja@nasz-gabinet.pl

Prosimy również o zamieszczanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego procesu rekrutacji oraz w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych realizowanych przez North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”