Praca Księgowa Wrocław

Współpracuj z najlepszymi!  Lub zadzwoń +48 519 775 225

  North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k., właściciel jednej z największych sieci gabinetów medycznych z ponad 20 letnim doświadczeniem, zapewniający stałą pomoc w 13 miastach w Polsce, z uwagi na intensywny rozwój, poszukuje obecnie kandydata do pracy w centrali we Wrocławiu, na stanowisko Samodzielnej Księgowej.

   

  Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna między innymi za: 

  Poszukujemy osoby:

  Oferujemy:

  Osoby zainteresowanie prosimy o przesłanie aplikacji (listu motywacyjnego i CV) na adres: rekrutacja@nasz-gabinet.pl (w temacie wiadomości prosimy o wpisanie nazwy stanowiska)  Prosimy również o zamieszczanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskie- go i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycz- nych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego prze- pływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”  Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje