Wszywki alkoholowe Gdynia

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

Zapraszamy do kontaktu. Zabieg wykonujemy w gabinecie w sterylnych warunkach. Nasz-Gabinet to bezpieczne i profesjonalne wszywki alkoholowe esperal.

Kontakt

Osoby długotrwale uzależnione od alkoholu bardzo często nie są w stanie samodzielnie rozpocząć abstynencji. Jednym ze sposobów, aby pomóc choremu wrócić do trzeźwości, są wszywki alkoholowe. Zawarta w nich substancja czynna – disulfiram wywołuje reakcję alergiczną na alkohol. W konsekwencji osoba uzależniona, aby nie dopuścić do pojawienia się nieprzyjemnych objawów, przestaje pić alkohol, który je powoduje. Reakcja disulfiramowa objawia się m.in. bólami brzucha, zawrotami głowy, pokrzywką, zaburzeniami rytmu serca oraz wahaniami ciśnienia tętniczego. W skrajnych przypadkach dolegliwości te mogą być tak silne, że doprowadzają nawet do śmierci. Wszywka alkoholowa ma więc wytworzyć u chorego psychologiczną barierę, która zniechęca do ponownego sięgnięcia po alkohol. Skuteczność esperalu potwierdzają sami pacjenci. Bywa, że jest to jedyny sposób, aby osoba uzależniona zyskała siły do podjęcia długotrwałej terapii i całkowicie zerwała z nałogiem.

Wszywki alkoholowe – oferta w Gdyni

W naszym gabinecie w Gdyni oferujemy pacjentom trzy warianty zabiegu implantacji wszywki alkoholowej:

Esperal Standard to podstawowy zabieg wszycia esperalu. Podczas półgodzinnej wizyty pacjent zostaje poddawany kontroli trzeźwości oraz rutynowej kontroli lekarskiej. Następnie chirurg wykonuje niewielkie nacięcie na skórze i umieszcza w warstwie mięśniowej (najczęściej w okolicy pośladka) sterylną tabletkę esperalu. Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym, a po jego zakończeniu pacjent może od razu opuścić gabinet. Jest to szczególnie istotne w przypadku osób, które nie chcą się podjąć leczenia w obawie przed długotrwałą hospitalizacją. Po ok. 10 dniach pacjent powinien ponownie zgłosić się do gabinety w celu zdjęcia szwów.

W związku z tym, że disulfiram jest lekiem o stopniowym uwalnianiu, jednorazowy zabieg implantacji wszywki alkoholowej wymusza abstynencję na ok. 12 miesięcy. Zabieg można powtórzyć, aby w dalszym ciągu kontynuować terapię i podtrzymać rezultaty leczenia.

Esperal VIP – jest to zabieg przygotowany z myślą o pacjentach, którzy szczególnie cenią sobie komfort leczenia. Oferta obejmuje wszywkę alkoholową w wersji podstawowej, zastrzyk z antybiotykiem, który minimalizuje ryzyko pojawienia się infekcji oraz samorozpuszczalne szwy.

Dla najbardziej wymagających pacjentów przygotowaliśmy zabieg Esperal Gold, w ramach którego zapewniamy: maksymalną dawkę esperalu zaszywaną w 3 miejscach, samorozpuszczalne szwy, zastrzyk z antybiotykiem oraz dwie bezpłatne kontrolne wizyty lekarskie.

Cena wszywki alkoholowej jest uzależniona od rodzaju zabiegu. Osobom, które chcą skorzystać z całościowej terapii uzależnień, polecamy komplety, czyli odtrucie alkoholowe, esperal oraz spotkania motywujące z terapeutą wykonywane w ramach jednej, kompleksowej usługi. Zespół naszych lekarzy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu alkoholizmu. Naszym pacjentom zapewniamy całkowitą anonimowość oraz dyskrecję, a po zakończonym leczeniu – porady i konsultacje telefoniczne.

Wszywki alkoholowe – dla kogo?

Zabieg implantacji esperalu wykonywany w naszej gabinecie w Gdyni przeznaczony jest dla osób w różnym stadium uzależnienia. Z wszywki alkoholowej mogą skorzystać zarówno pacjenci, którzy zmagają się z nałogiem od kilku bądź kilkunastu lat, jak i osoby, które obawiają się, iż tracą kontrolę nad ilością spożywanego alkoholu. Pomimo że esperal należy do metod farmakologicznych, jego działanie jest związane głównie z funkcjonowaniem psychicznym pacjenta. Dzięki temu jest to skuteczny sposób na całkowite wyjście z nałogu, zwłaszcza gdy pacjent łączy wszywkę alkoholową z psychoterapią.

Opinie pacjentów:

5 votes, average: 5,00 out of 55 votes, average: 5,00 out of 55 votes, average: 5,00 out of 55 votes, average: 5,00 out of 55 votes, average: 5,00 out of 5 (5 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Wiedza

znamy się jak nikt inny na leczeniu alkoholizmu

Wyjątkowa opieka

wysoka dbałość o zdrowie pacjenta

Zadowoleni pacjenci

pomogliśmy już tysiącom pacjentów z całego kraju

© 2019 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225