Esperal Gdańsk - wszywki alkoholowe NGM Gdańsk

Zadzwoń: +48 519 775 225

Wszycie leku esperal to zabieg polegający na umieszczeniu pod skórą pacjenta leku, który wymusza stan abstynencji od alkoholu. Lekarze informują, że wszywki alkoholowe ułatwiają zachowanie stanu trzeźwości przez nawet rok. Tego rodzaju zabiegi chirurgiczne, dzięki znieczuleniu miejscowemu nie narażają na ból oraz żadne niebezpieczeństwo. Skontaktuj się z Nasz Gabinet Gabinet - jesteśmy dla ciebie dostępni codziennie.

Wszywka alkoholowa esperal - Nasz Gabinet Gdańsk

Oferujemy zabieg implantacji esperalu dla wszystkich mieszkańców Gdańska oraz jego okolic, jak i miast z województwa pomorskiego. Nasz Gabinet - zadzwoń: 880-808-880 lub 519-775-225 - zabieg z użyciem wszywki alkoholowej bez względu na etap rozwoju alkoholizmu.

Pozostałe lokalizacje: Poznań, Kraków, Katowice, Łódź, Kielce, Lublin, Warszawa, Szczecin, Bydgoszcz, Wrocław.
W naszej klinice możesz wybrać trzy warianty zabiegu wszycia esperalu: standard, vip i gold.

Dzięki nieograniczonej dostępności esperalu zabiegi chirurgiczne są często wykonywane. Pacjenci decydują się na wszywki alkoholowe, ponieważ ten sposób leczenia alkoholizmu jest bardzo skuteczne. Tabletka z esperalem zawsze jest wszywana podskórnie w pobliżu pośladka albo łopatki.

Metoda wykorzystywana w trakcie leczenia alkoholizmu, jaką jest esperal to najbardziej rekomendowany i sprawdzony sposób. W klinice Nasz Gabinet implantowane są wyłącznie oryginalne wszywki alkoholowe pozyskiwane od producentów farmaceutycznych.

 

Esperal Standard

Zabieg oznacza nie tylko wszycie esperalu, ale również usunięciu szwów po operacji. Wariant ten jest tańszy od opcji VIP i Gold. Cena zabiegu nie wpływa na skuteczność i wydajność wszywki alkoholowej. Zabieg w standardowej wersji wykonywany w klinice Nasz Gabinet oznacza niską cenę, ale niezmiennie wysoki standard.

 

Esperal VIP

Wszycie esperalu VIP przez chirurga w NGM oznacza:

  • dodatkowy antybiotyk w formie zastrzyku, którego nie ma wersji standardowej,
  • szwy rozpuszczalne, których nie musi usuwać lekarz,
  • darmowa konsultacja ze specjalistą.

 

Esperal Gold:

Zabieg wybierany jest przez pacjentów, dla których wysokość standardu leczenia alkoholizmu odgrywa znaczącą rolę. Oferta została przygotowana dla pacjentów ceniących sobie najwyższy standard. Lekarz wykonujący zabieg zapewnia:

  • wszycie esperalu w więcej niż 1 miejscu (maksymalnie 3),
  • stosowanie rozpuszczalnych szwów,
  • 2 darmowe konsultacje,
  • antybiotyk.

Ten wariant wszycia esperalu sprawia, że pacjenci czują się bardziej komfortowo podczas terapii leczenia alkoholizmu.

 

Esperal Gdańsk - najwyższa jakość zabiegów

Wszywka alkoholowa zwana również esperalem to lek, który wywołuje objawy podobne do tych występujących w momencie zatrucia alkoholem, jeśli pacjent zdecyduje się go spróbować mimo wszytego esperalu. Objawy są związane z ilością alkoholu we krwi. Działanie esperalu może doprowadzić do ślepoty, problemów z zachowaniem świadomości, schorzeń wątroby, zaburzeń pracy serca, a niekiedy zgonu. Lekarstwo oddziałuje na organizm negatywnie, jeśli pacjent spożyje jakiś trunek. Na inne leki nie reaguje i nie wywołuje żadnych reakcji niepożądanych. Wszywanie esperalu odbywa się po podaniu znieczulenia miejscowego. Wszywki alkoholowe są implantowane głęboko - domięśniowo. Zaszycie alkoholowe nie wywołuje dyskomfortu. Należy pamiętać tylko o odpowiedniej higienie gojącej się rany. O dawce esperalu decyduje lekarz na podstawie wagi leczonej osoby. Długość działania zależy od reakcji organizmu na esperal. Można się zaszyć więcej niż raz.

Zabieg chirurgiczny przy użyciu wszywek alkoholowych wykonujemy w Gdańsku, ale zapraszamy na terapię leczenia alkoholizmu również mieszkańców z całego obszaru województwa pomorskiego. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie. Czekamy na kontakt.

Esperal do wszycia

Czy zabieg wszycia esperalu może być bezpieczny i niedrogi?

Zaszycie alkoholowe, które odbywa się poprzez wszycie leku nazywanego esperalem lub wszywką alkoholową, staje się z roku na rok coraz powszechniejsze. Sposób ten skutecznie działa podczas leczenia alkoholizmu. Ze względu na oszczędność związaną z abstynencją, zabieg można uznać za niedrogi. Bez względu na sytuację finansową w klinice Nasz Gabinet każdy pacjent ma możliwość wyboru płatności ratalnej. Zabieg powinien być wykonany przez lekarza o dużym doświadczeniu w tej dziedzinie, specjalizującego się w leczeniu alkoholizmu.


W momencie, gdy priorytetem jest skuteczne pokonanie choroby, trzeba dokładnie sprawdzać informacje dotyczące lekarzy, którzy wszywają esperal, szczególnie jeśli chodzi o oryginalność wszywki alkoholowej. Wiele osób skupia uwagę również na cenach zabiegów oferowanych przez kliniki leczenia alkoholizmu. Niektóre z nich zapewniają o wysokiej jakości usług przy zaskakująco niskiej i odbiegającej od normy cenie. Często nie jest to jednak prawda. Zły bądź pochopny wybór przychodni może zakończyć się nieudanym zabiegiem lub takim, którego wykonanie trzeba będzie powtórzyć za dodatkową sumę pieniędzy.

Wszywanie esperalu w rekomendowanych i znanych placówkach medycznych, do których grona należy Nasz Gabinet, likwiduje problem nieoryginalnych leków. Daje również poczucie bezpieczeństwa i pewność indywidualnego podejścia do wymagań leczonej osoby. Istotne są doświadczenie oraz profesjonalne wykonanie zabiegu przy użyciu wszywek alkoholowych, ale również empatia i troska o samopoczucie pacjentów.

Standardowe wszycie esperalu w Naszym Gabinecie kosztuje 650 zł z uwzględnieniem ceny leku oraz zdjęciem szwów. Kwota może ulegać zmianie przy zwiększonej dawce esperalu lub przy wyborze wyższego standardu. Zdrowie jest jednak na tyle ważne, że oszczędzenia w przypadku leczenia alkoholizmu może okazać się złym wyborem.

Zastrzyk przeciwalkoholowy

uniemożliwia picie alkoholu do 1 roku

Kadra specjalistów

lekarze specjaliści z Wrocławia

Wyjątkowe kuracje

indywidualne podejście do pacjenta i atrakcyjne ceny

O klinice

Nasz klinika od lat współpracuje z lekarzami, terapeutami, psychologami i fachowymi chirurgami. Działamy w 11 miastach w Polsce, aby każdy pacjent mógł skorzystać z leczenia.

Najważniejsze jest dla nas Twoje samopoczucie, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Zadzwoń, zapytaj i pozwól sobie pomóc! Pokonajmy uzależnienie razem!

Nasze placówki

© 2020 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225