+48 519 775 225 Bezpłatna infolinia 08:00 - 20:00

Esperal Gdańsk

Wszywka alkoholowa Gdańsk  Lub zadzwoń +48 519 775 225

  Oferujemy Państwu następujące usługi

  Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Gdańsku?

  Standardowe wszycie esperalu w Naszym Gabinecie kosztuje 700 zł z uwzględnieniem ceny leku oraz zdjęciem szwów. Kwota może ulegać zmianie przy zwiększonej dawce esperalu lub przy wyborze wyższego standardu. Zdrowie jest jednak na tyle ważne, że oszczędzenia w przypadku leczenia alkoholizmu może okazać się złym wyborem.

  Ikona telefonu
  konsultacja telefoniczna i zapis na zabieg
  1
  ikona lekarza
  badanie wtępne w gabinecie - wywiad medyczny
  2
  Ikona długopisu
  podpisanie zgody na leczenie
  3
  Ikona strzykawki do zastrzyku antyalkoholowego
  podanie znieczulenia miejscowego
  4
  Ikona skalpela
  implantacja disulfiramu
  5
  ikona dokumentacji medycznej
  wręczenie dokumentacji medycznej
  6

  Wszywka alkoholowa esperal – Nasz Gabinet Gdańsk

  Oferujemy zabieg implantacji esperalu dla wszystkich mieszkańców Gdańska oraz jego okolic, jak i miast z województwa pomorskiego. Nasz Gabinet – zadzwoń: 880-808-880 lub 519-775-225 – zabieg z użyciem wszywki alkoholowej bez względu na etap rozwoju alkoholizmu.

  Przejdź do podstron:

  W naszej klinice możesz wybrać trzy warianty zabiegu wszycia esperalu: Standard, Vip, Premium i Gold.

  Wszycie leku esperal to zabieg polegający na umieszczeniu pod skórą pacjenta leku, który wymusza stan abstynencji od alkoholu. Lekarze informują, że wszywki alkoholowe ułatwiają zachowanie stanu trzeźwości przez nawet rok. Tego rodzaju zabiegi chirurgiczne, dzięki znieczuleniu miejscowemu nie narażają na ból oraz żadne niebezpieczeństwo. Tabletka z esperalem zawsze jest wszywana podskórnie w pobliżu pośladka albo łopatki. Skontaktuj się z Nasz Gabinet Gabinet – jesteśmy dla ciebie dostępni codziennie.

  Esperal Gdańsk – najwyższa jakość zabiegów

  Wszywka alkoholowa zwana również esperalem to lek, który wywołuje objawy podobne do tych występujących w momencie zatrucia alkoholem, jeśli pacjent zdecyduje się go spróbować mimo wszytego esperalu. Objawy są związane z ilością alkoholu we krwi. Działanie esperalu może doprowadzić do ślepoty, problemów z zachowaniem świadomości, schorzeń wątroby, zaburzeń pracy serca, a niekiedy zgonu. Lekarstwo oddziałuje na organizm negatywnie, jeśli pacjent spożyje jakiś trunek. Na inne leki nie reaguje i nie wywołuje żadnych reakcji niepożądanych. Wszywanie esperalu odbywa się po podaniu znieczulenia miejscowego. Wszywki alkoholowe są implantowane głęboko – domięśniowo. Zaszycie alkoholowe nie wywołuje dyskomfortu. Należy pamiętać tylko o odpowiedniej higienie gojącej się rany. O dawce esperalu decyduje lekarz na podstawie wagi leczonej osoby. Długość działania zależy od reakcji organizmu na esperal. Można się zaszyć więcej niż raz.

  Pozostałe lokalizacje: Poznań, Esperal Kraków, Katowice, Esperal Łódź, Kielce, Lublin, Warszawa, Szczecin, Bydgoszcz, Wrocław.

  Esperal Standard

  Zabieg oznacza nie tylko wszycie esperalu, ale również usunięciu szwów po operacji. Wariant ten jest tańszy od opcji VIP, Premium i Gold. Cena zabiegu nie wpływa na skuteczność i wydajność wszywki alkoholowej. Zabieg w standardowej wersji wykonywany w klinice Nasz Gabinet oznacza niską cenę, ale niezmiennie wysoki standard i oryginalny esperal.

  Oferta Esperal Standard:

  • prawdziwa wszywka – bez potrzeby recepty ze strony pacjenta,
  • zdjęcie szwów kosmetycznych – odpłatne,
  • antybiotyki w formie dodatkowej recepty,
  • codzienna pomoc lekarska.

  Esperal VIP

  Wszycie esperalu VIP przez chirurga w Nasz Gabinet oznacza:

  • optymalna dawka esperalu,
  • dodatkowy antybiotyk w formie zastrzyku, którego nie ma wersji standardowej,
  • szwy, które trzeba zdjąć (usługa bezpłatna),
  • darmowa konsultacja ze specjalistą.

  Zabieg chirurgiczny przy użyciu wszywek alkoholowych wykonujemy w Gdańsku, ale zapraszamy na terapię leczenia alkoholizmu również mieszkańców z całego obszaru województwa pomorskiego. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie. Czekamy na kontakt.

  Esperal Premium:

  Zabieg Esperal Premium kieruje do pacjentów dla, których istotna jest wygoda w trakcie zaszycia alkoholowego, jak i dawka leku.

  Esperal Premium:

  • dodatkowo powiększona ilość wszywki alkoholowej,
  • szwy rozpuszczalne – zdejmowanie ich nie jest konieczne,
  • 1 darmowa wizyta medyczna w klinice,
  • leki antyseptyczne wstrzykiwane w miejscu wszycia.

  Dzięki nieograniczonej dostępności esperalu zabiegi chirurgiczne są często wykonywane. Pacjenci decydują się na wszywki alkoholowe, ponieważ ten sposób leczenia alkoholizmu jest bardzo skuteczne.

  Esperal Gold:

  Zabieg wybierany jest przez pacjentów, dla których wysokość standardu leczenia alkoholizmu odgrywa znaczącą rolę. Oferta została przygotowana dla pacjentów ceniących sobie najwyższy standard. Lekarz wykonujący zabieg zapewnia:

  • wszycie esperalu w największej, możliwej dawce,
  • stosowanie rozpuszczalnych szwów,
  • 2 darmowe konsultacje,
  • antybiotyk podawany po wykonaniu zabiegu.

  Ten wariant wszycia esperalu sprawia, że pacjenci czują się bardziej komfortowo podczas terapii leczenia alkoholizmu.

  Czytaj więcej +

  Esperal do wszycia

  Czy zabieg wszycia esperalu może być bezpieczny i niedrogi?

  Zaszycie alkoholowe, które odbywa się poprzez wszycie leku nazywanego esperalem lub wszywką alkoholową, staje się z roku na rok coraz powszechniejsze. Sposób ten skutecznie działa podczas leczenia alkoholizmu. Ze względu na oszczędność związaną z abstynencją, zabieg można uznać za niedrogi. Bez względu na sytuację finansową w klinice Nasz Gabinet każdy pacjent ma możliwość wyboru płatności ratalnej. Zabieg powinien być wykonany przez lekarza o dużym doświadczeniu w tej dziedzinie, specjalizującego się w leczeniu alkoholizmu.

  W momencie, gdy priorytetem jest skuteczne pokonanie choroby, trzeba dokładnie sprawdzać informacje dotyczące lekarzy, którzy wszywają esperal, szczególnie jeśli chodzi o oryginalność wszywki alkoholowej. Wiele osób skupia uwagę również na cenach zabiegów oferowanych przez kliniki leczenia alkoholizmu. Niektóre z nich zapewniają o wysokiej jakości usług przy zaskakująco niskiej i odbiegającej od normy cenie. Często nie jest to jednak prawda. Zły bądź pochopny wybór przychodni może zakończyć się nieudanym zabiegiem lub takim, którego wykonanie trzeba będzie powtórzyć za dodatkową sumę pieniędzy.

  Wszywanie esperalu w rekomendowanych i znanych placówkach medycznych, do których grona należy Nasz Gabinet, likwiduje problem nieoryginalnych leków. Daje również poczucie bezpieczeństwa i pewność indywidualnego podejścia do wymagań leczonej osoby. Istotne są doświadczenie oraz profesjonalne wykonanie zabiegu przy użyciu wszywek alkoholowych, ale również empatia i troska o samopoczucie pacjentów.

  Czytaj więcej +
  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje