+48 519 775 225 Bezpłatna infolinia 08:00 - 20:00

Esperal Gdańsk

Wszywki alkoholowe GdańskLub zadzwoń +48 519 775 225

Nasza oferta

Oferujemy Państwu następujące usługi

Proces

Zabieg wszycia esperalu:

Konsultacja telefoniczna i zapis na zabieg.

Konsultacja telefoniczna i zapis na zabieg.

1
Badania wstępne w gabinecie - wywiad medyczny.

Badania wstępne w gabinecie – wywiad medyczny.

2
Podpisanie zgody na leczenie.

Podpisanie zgody na leczenie.

3
Podanie znieczulenia miejscowego.

Podanie znieczulenia miejscowego.

4
Wszycie esperalu pod skórą.

Wszycie esperalu pod skórą.

5
Wręczenie dokumentacji medycznej.

Wręczenie dokumentacji medycznej.

6
01 / 03

Nasi lekarze

Klinika

Poradnia leczenia uzależnień alkoholowych

Ośrodek leczenia uzależnień Nasz Gabinet Gdańsk jest dostępny dla pacjentów przez 365 dni w roku. Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy fachową i dyskretną pomoc w leczeniu uzależnień oraz kompleksowe podejście do leczenia alkoholizmu i zapisu na zabieg bez czekania w kolejce.

Kontakt

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jak długo działa lek?

Gwarancja producenta leku to 8 miesięcy, ale w praktyce działa on do 12 miesięcy. Pacjenci mogą ustalić z lekarzem wykonującym zabieg kwestie związane z dawką, co przekłada się na czas jej działania.

Jak długo goi się miejsce zabiegu?

Okres gojenia się miejsca zabiegu to 10 dni. Należy w tym czasie zmieniać opatrunki, a po 10 dniach należy ściągnąć szwy.

Czy zabieg wszycia Esperalu jest bolesny? Czy muszę zażywać leki przeciwbólowe po zabiegu?

Dzięki znieczuleniu miejscowemu pacjenci nie odczuwają bólu podczas przeprowadzania zabiegu. Znieczulenie działa również po zabiegu, dlatego nie ma konieczności przyjmowania środków przeciwbólowych.

Czy po zabiegu mogę pracować? Wykonuję pracę fizyczną.

Tak, po zabiegu można pracować. W razie przybrudzenia czy spocenia, należy przemywać wodą utlenioną miejsce wszycia, zakładać czyste opatrunki.

Czy miejsce implantacji widoczne? Czy ktoś rozpozna że mam wszywkę?

Nie. Lek układany głęboko, wachlarzowato, co likwiduje efekt tworzenia się ”grudki”. Nasi lekarze zakładają szwy kosmetyczne co zapewnia dobry wygląd estetyczny nawet dla bardzo wymagających pacjentów.

Jak działa lek?

Jest to lek, który zmienia metabolizm alkoholu. Podczas rozkładu alkoholu powstaje związek o nazwie aldechyd octowy, który jest związkiem trującym i odpowiada za złe samopoczucie. Lek ten blokuje rozkład tego związku, przez co dochodzi do jego kumulacji w organizmie i do ciężkiego zatrucia. Duże dawki alkoholu mogą zabić pacjenta, zaś małe ilości nawet słabego alkoholu mogą uszkodzić narządy wewnętrzne.

Gdzie jest wszywany lek?

Podpowięźniowo, najczęściej jest to okolica pośladka. Minimalizuje dolegliwości bólowe związane z ruchem, oraz zapewnia lepsze gojenie się.

Esperal do wszycia

Czy zabieg wszycia esperalu może być bezpieczny i niedrogi?

Zaszycie alkoholowe, które odbywa się poprzez wszycie leku nazywanego esperalem lub wszywką alkoholową, staje się z roku na rok coraz powszechniejsze. Sposób ten skutecznie działa podczas leczenia alkoholizmu. Ze względu na oszczędność związaną z abstynencją, zabieg można uznać za niedrogi. Bez względu na sytuację finansową w klinice Nasz Gabinet każdy pacjent ma możliwość wyboru płatności ratalnej. Zabieg powinien być wykonany przez lekarza o dużym doświadczeniu w tej dziedzinie, specjalizującego się w leczeniu alkoholizmu.

W momencie, gdy priorytetem jest skuteczne pokonanie choroby, trzeba dokładnie sprawdzać informacje dotyczące lekarzy, którzy wszywają esperal, szczególnie jeśli chodzi o oryginalność wszywki alkoholowej. Wiele osób skupia uwagę również na cenach zabiegów oferowanych przez kliniki leczenia alkoholizmu. Niektóre z nich zapewniają o wysokiej jakości usług przy zaskakująco niskiej i odbiegającej od normy cenie. Często nie jest to jednak prawda. Zły bądź pochopny wybór przychodni może zakończyć się nieudanym zabiegiem lub takim, którego wykonanie trzeba będzie powtórzyć za dodatkową sumę pieniędzy.

Wszywanie esperalu w rekomendowanych i znanych placówkach medycznych, do których grona należy Nasz Gabinet, likwiduje problem nieoryginalnych leków. Daje również poczucie bezpieczeństwa i pewność indywidualnego podejścia do wymagań leczonej osoby. Istotne są doświadczenie oraz profesjonalne wykonanie zabiegu przy użyciu wszywek alkoholowych, ale również empatia i troska o samopoczucie pacjentów.

Standardowe wszycie esperalu w Naszym Gabinecie kosztuje 750 zł z uwzględnieniem ceny leku oraz zdjęciem szwów. Kwota może ulegać zmianie przy zwiększonej dawce esperalu lub przy wyborze wyższego standardu. Zdrowie jest jednak na tyle ważne, że oszczędzenia w przypadku leczenia alkoholizmu może okazać się złym wyborem.

Czytaj więcej + Zwiń tekst –
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje