Esperal Gdańsk

Wszywka alkoholowa Gdańsk  Lub zadzwoń +48 519 775 225

  Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Gdańsku?

  Standardowy zabieg zaszycia alkoholowego w Naszym Gabinecie kosztuje 700 zł z uwzględnieniem ceny leku oraz zdjęcie szwów. Kwota może ulegać zmianie przy zwiększonej dawce esperalu lub przy wyborze wyższego standardu. Zdrowie jest jednak na tyle ważne, że oszczędzenia w przypadku leczenia alkoholizmu może okazać się złym wyborem.

  Esperal Standard
  Esperal standard
  wszywka alkoholowa VIP
  pakiet vip esperal olsztyn
  esperal premium
  wszyscie esperalu w Olsztynie pakiet premiun
  wszywka alkoholowa gold wszyscie esperalu olsztyn
  leczenie choroby alkoholowej wszycie esperalu wszywki alkoholowej

  Wszywka alkoholowa esperal – Nasz Gabinet Gdańsk

  Oferujemy zabieg implantacji esperalu dla wszystkich mieszkańców Gdańska oraz jego okolic, jak i miast z województwa pomorskiego.

  Przejdź do podstron:

  W naszej klinice możesz wybrać trzy warianty zabiegu wszycia esperalu: Standard, Vip, Premium i Gold.

  Wszycie leku esperal to zabieg polegający na umieszczeniu pod skórą pacjenta leku, który wymusza stan abstynencji od alkoholu. Lekarze informują, że wszywki alkoholowe ułatwiają zachowanie stanu trzeźwości przez nawet rok. Tego rodzaju zabiegi chirurgiczne, dzięki znieczuleniu miejscowemu nie narażają na ból oraz żadne niebezpieczeństwo. Tabletka z esperalem zawsze jest wszywana podskórnie w pobliżu pośladka albo łopatki. Skontaktuj się z Nasz Gabinet Gabinet – jesteśmy dla ciebie dostępni codziennie.

  Esperal Gdańsk – najwyższa jakość zabiegów

  Wszywka alkoholowa zwana również esperalem to lek, który wywołuje objawy podobne do tych występujących w momencie zatrucia alkoholem, jeśli pacjent zdecyduje się go spróbować mimo wszytego esperalu. Objawy są związane z ilością alkoholu we krwi.

  Działanie esperalu może doprowadzić do ślepoty, problemów z zachowaniem świadomości, schorzeń wątroby, zaburzeń pracy serca, a niekiedy zgonu. Lekarstwo oddziałuje na organizm negatywnie, jeśli pacjent spożyje jakiś trunek. Na inne leki nie reaguje i nie wywołuje żadnych reakcji niepożądanych.

  Wszywanie esperalu odbywa się po podaniu znieczulenia miejscowego. Wszywki alkoholowe są implantowane głęboko – domięśniowo. Zaszycie alkoholowe nie wywołuje dyskomfortu. Należy pamiętać tylko o odpowiedniej higienie gojącej się rany.

  O dawce esperalu decyduje lekarz na podstawie wagi leczonej osoby. Długość działania zależy od reakcji organizmu na esperal. Można się zaszyć więcej niż raz.

  Pozostałe lokalizacje: Poznań, Esperal Kraków, Katowice, Esperal Łódź, Kielce, Lublin, Warszawa, Szczecin, Bydgoszcz, Wrocław.

  Ikona telefonu
  konsultacja telefoniczna i zapis na zabieg
  1
  ikona lekarza
  badanie wtępne w gabinecie - wywiad medyczny
  2
  Ikona długopisu
  podpisanie zgody na leczenie
  3
  Ikona strzykawki do zastrzyku antyalkoholowego
  podanie znieczulenia miejscowego
  4
  Ikona skalpela
  implantacja disulfiramu
  5
  ikona dokumentacji medycznej
  wręczenie dokumentacji medycznej
  6

  Czy zabieg wszycia esperal Gdańsk może być bezpieczny i niedrogi?

  Zaszycie alkoholowe, które odbywa się poprzez wszycie leku nazywanego esperalem lub wszywką alkoholową, staje się z roku na rok coraz powszechniejsze. Sposób ten skutecznie działa podczas leczenia alkoholizmu. Ze względu na oszczędność związaną z abstynencją, zabieg można uznać za niedrogi. Bez względu na sytuację finansową w klinice Nasz Gabinet każdy pacjent ma możliwość wyboru płatności ratalnej. Zabieg powinien być wykonany przez lekarza o dużym doświadczeniu w tej dziedzinie, specjalizującego się w leczeniu alkoholizmu.

  W momencie, gdy priorytetem jest skuteczne pokonanie choroby, trzeba dokładnie sprawdzać informacje dotyczące lekarzy, którzy wszywają esperal, szczególnie jeśli chodzi o oryginalność wszywki alkoholowej. Wiele osób skupia uwagę również na cenach zabiegów oferowanych przez kliniki leczenia alkoholizmu. Niektóre z nich zapewniają o wysokiej jakości usług przy zaskakująco niskiej i odbiegającej od normy cenie. Często nie jest to jednak prawda. Zły bądź pochopny wybór przychodni może zakończyć się nieudanym zabiegiem lub takim, którego wykonanie trzeba będzie powtórzyć za dodatkową sumę pieniędzy.

  Wszywanie esperalu w rekomendowanych i znanych placówkach medycznych, do których grona należy Nasz Gabinet, likwiduje problem nieoryginalnych leków. Daje również poczucie bezpieczeństwa i pewność indywidualnego podejścia do wymagań leczonej osoby. Istotne są doświadczenie oraz profesjonalne wykonanie zabiegu przy użyciu wszywek alkoholowych, ale również empatia i troska o samopoczucie pacjentów.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje