+48 519 775 225 Bezpłatna infolinia 08:00 - 20:00

Leczenie alkoholizmu i uzależnień

Detoks i odtrucie alkoholoweLub zadzwoń +48 519 775 225

01 / 06

Proces

Przebieg detoksu alkoholowego:

8108
1
8103
2
8106
3
8100
4
8101
5
8110
6
Nasza oferta

Oferujemy Państwu następujące usługi

Detoks alkoholowy – przełom w leczeniu

Odtrucie alkoholowe jest przełomem w leczeniu alkoholizmu i wyprowadzaniem pacjenta z ciągów alkoholowych. Detoks to wyjątkowy sposób na oczyszczenie organizmu z bardzo szkodliwych metabolitów alkoholowych, co pozytywnie wpływa na proces regeneracji wyniszczonych alkoholem komórek i organów.

Detoksykacja przez gamę wyselekcjonowanych płynów i leków reguluje gospodarkę wodną i elektrolitową, dostarczając pacjentowi niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania mikroelementy. Odtrucie alkoholowe stanowi idealny pierwszy krok na drodze ku trzeźwości. Detoks alkoholowy idealnie przygotowuje pacjenta i jego ciało przed dalszym leczeniem alkoholizmu, dlatego odtrucie alkoholowe jest rekomendowane w sytuacjach, gdy pacjent chce poddać się zabiegowi np. implantacji wszywki esperal.

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie jest wszywany lek?

Podpowięźniowo, najczęściej jest to okolica pośladka. Minimalizuje dolegliwości bólowe związane z ruchem, oraz zapewnia lepsze gojenie się.

Czy miejsce implantacji widoczne? Czy ktoś rozpozna że mam wszywkę?

Nie. Lek układany głęboko, wachlarzowato, co likwiduje efekt tworzenia się ”grudki”. Nasi lekarze zakładają szwy kosmetyczne co zapewnia dobry wygląd estetyczny nawet dla bardzo wymagających pacjentów.

Czy mogę prowadzić samochód po zabiegu?

Tak, lek nie ma wpływu na koncentrację i zdolność prowadzenia pojazdów.

Kolega miał „wszywkę”, mówi, że można ją „przepić”. Czy to prawda?

Picie alkoholu po zabiegu powoduje silne dolegliwości i niszczy organizm. Wraz z pojawieniem się alkoholu we krwi pacjent narażony jest m.in. na kołatanie serca, niepokój, czy reakcję skórne. Większe dawki nieodwracalnie uszkadzają wątrobę, prowadząc do zgonu. Tym samym nie ma możliwości “przepicia” wszywki wykonanej profesjonalnie i z wiadomego pochodzenia.

Czy po zabiegu mogę pracować? Wykonuję pracę fizyczną.

Tak, po zabiegu można pracować. W razie przybrudzenia czy spocenia, należy przemywać wodą utlenioną miejsce wszycia, zakładać czyste opatrunki.

Jak długo działa lek?

Gwarancja producenta leku to 8 miesięcy, ale w praktyce działa on do 12 miesięcy. Pacjenci mogą ustalić z lekarzem wykonującym zabieg kwestie związane z dawką, co przekłada się na czas jej działania.

Czy są działania uboczne i czy “wszywka” wpływa na ogólne samopoczucie?

Wszycie Esperalu nie ma działań ubocznych. Pacjent nie odczuwa leku w organizmie, dzięki czemu nie ma on wpływu na ogólne samopoczucie.

Nasi lekarze
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje