Leczenie alkoholizmu i uzależnień - NGM Wrocław

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

NGM Wrocław to klinika leczenia alkoholizmu, której zaufało już wielu Dolnoślązaków. Nasi pacjenci z Dolnego Śląska, jak i z samego Wrocławia, cenią sobie nasz wysoki profesjonalizm. Ich zaufanie jest najlepszym potwierdzeniem i świadectwem naszego profesjonalizmu.

Klinika leczenia alkoholizmu - Poradnia leczenia uzależnień


NGM Wrocław w trosce o wysoką jakość terapii leczenia alkoholizmu, podejmuje współpracę z lekarzami, którzy mają odpowiednie doświadczenie i wiedzę merytoryczną w zakresie leczenia uzależnień. Pod ich czujnym okiem wykonujemy wiele skutecznych terapii i metod leczenia alkoholizmu. Terapiami, które są niezwykle skuteczne w walce z nałogiem alkoholowym, są detoks alkoholowy oraz leczenie poprzez wszywkę alkoholową z esperalu.

Detoks i leczenie esperalem

Wykonywany przez prywatną klinikę NGM Wrocław detoks alkoholowy jest idealnym rozwiązaniem w sytuacji gdy chcemy przerwać długotrwałe ciągi alkoholowe u naszych pacjentów. Detoks alkoholowy nie tylko oczyszcza organizm osoby uzależnionej ze szkodliwego alkoholu, ale także łagodzi a z czasem całkowicie niweluje wystąpienie groźnych objawów abstynencyjnych. Leczenie alkoholizmu, przy wykorzystaniu wszywki z esperalu, odbywa się poprzez wykonanie zabiegu implantacji tabletki esperalu pod skórę pacjenta. Tabletki esperalu zawierają w sobie substancję czynną, która jest kluczowa w niniejszej terapii leczenia alkoholizmu.

Stosowane przez nas metody leczenia alkoholizmu są do każdego pacjenta dobierane indywidualnie. Terapia jest określana na podstawie potrzeb i stanu pacjenta. Aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, oferujemy niektóre z naszych usług leczenia alkoholizmu w domu pacjenta. Wystarczy wcześniej wskazać adres pod którym chcą Państwo aby terapie były wykonywane. Wizyty domowe możliwe są na terenie Wrocławia i innych miejscowości województwa.

Zapraszamy do naszej kliniki pacjentów z całego Dolnego Śląska: Wałbrzych, Legnica, Świdnica, Trzebnica, Kłodzko, Strzelin, Jelenia Góra, Lubin, Oleśnica. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów wizyty.Poradnia Leczenia Uzależnień

Klinika NGM Wrocław jest dostępna dla pacjentów 24 godziny przez 365 dni w roku. Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy fachową i kompleksową pomoc w leczeniu alkoholizmu.

Kontakt

Detoks alkoholowy

Kuracja detoksu alkoholowego polega na wyprowadzeniu pacjenta z ciągu alkoholowego i złagodzeniu objawów zespołu abstynencyjnego. W tym celu choremu podawane są odpowiednie płyny i leki wspierające pracę organizmu.

odtrucie alkoholowe

Esperal - Wrocław

Bezbolesny, a przy tym całkowicie bezpieczny, zabieg implantacji tabletki esperalu. Zabieg wykonuje doświadczony chirurg. Wszywka alkoholowa skutecznie wymusza pozostanie w abstynencji i działa aż do roku czasu.

esperal

Pomoc psychologiczna

Każdy pacjent zostaje otoczony specjalistyczną opieką psychologiczną, gdyż mamy świadomość jak trudny jest to czas w jego życiu. Zapewniamy fachową pomoc psychologa w walce z uzależnieniem od alkoholu.

pomoc psychologiczna

Rzetelność

oryginalne środki leczenia uzależnienia

Wiarygodność

tysiące zadowolonych pacjentów

Profesjonalizm

wykwalifikowani lekarze specjaliści

© 2017 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień | seo: seo.ltb.pl

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225