Esperal - Wszywki Alkoholowe NGM Warszawa

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

Skontaktuj się z NGM Warszawa gdzie otrzymasz profesjonalną i kompleksową pomoc. Gwarantujemy najlepsze warunki leczenia alkoholizmu i pełną dyskrecję.

Kontakt

Wszywki alkoholowe esperal - klinika Warszawa

Nasz Gabinet Warszawa to placówka specjalizująca się w zabiegach implantacji esperalu w formie wszywki alkoholowej. Esperal jest elementem terapii awersyjnej i skutecznie zniechęca do sięgania po alkohol.

Awersja jest wynikiem występowania przykrych dolegliwości po spożyciu alkoholu w reakcji z lekiem esperal. Obawa przed ich wystąpieniem trzyma osoby uzależnione z dala od napojów alkoholowych. To czym ta metoda leczenia alkoholizmu się odznacza to fakt, że jest to jedna z najekonomiczniejszych kuracji. Jednorazowo zaaplikowany esperal działa nawet do roku.

Zabieg wszycia wszywki alkoholowej z esperalu nie jest uciążliwy dla pacjenta - polega na drobnym zabiegu chirurgicznym podczas którego pacjent nie odczuwa żadnego bólu. W implantacji esperalu stosujemy znieczulenie miejscowe.


Pozostałe lokalizacje: Wrocław, Poznań, Kraków, Katowice, Łódź, Szczecin
Nasz Gabinet Warszawa oferuje implantację esperalu w postaci wszywki alkoholowej w dwóch atrakcyjnych wariantach: zastrzyk oraz vip.

Esperal Zastrzyk Przeciwalkoholowy:

Zastrzyk przeciwalkoholowy cieszy się ogromnym zainteresowaniem pacjentów, bowiem łączy w sobie niezwykłą skuteczność z wyjątkowo atrakcyjną ceną. Opcja ta jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem i na długo wymusza pozostanie w trzeźwości. 

Czas trwania leku: 100 dni.

Decydując się na to rozwiązanie zwiększasz swoje szanse na pokonanie choroby alkoholowej.

Esperal Zastrzyk (podskórna implantacja) - Cena: 550 zł

 

 

Esperal VIP:

Nasz Gabinet Warszawa przegotował dla pacjentów, którzy oczekują czegoś więcej - wyjątkową ofertę implantacji esperalu. Wersja rozszerzona wprowadza szereg udogodnień, dzięki którym aplikacja wszywki alkoholowej z esperalu jest jeszcze bardziej komfortowa. W tej ofercie:

  • stosowane są samo rozpuszczalne szwy kosmetyczne,
  • użyty zostaje antybiotyk minimalizujący ryzyko infekcji,
  • brak dodatkowych wizyt,
  • najwyższa jakość.

Wybierając pakiet Esperal VIP masz gwarancję najlepszej obsługi medycznej i jakości świadczonej usługi. Satysfakcja pacjenta jest dla nas na pierwszym miejscu.

Wszywka (podpowięziowa implantacja) - Cena: 900 zł - PROMOCJA: 850 zł

 

 

Oryginalny esperal

Nasz Gabinet Warszawa to klinika, która w trosce o jakość zawsze wybiera oryginalny esperal prosto od producenta. Z nami masz stuprocentową pewność, że w terapii stosujemy zawsze prawdziwe tabletki esperalu. Aby leczenie alkoholizmu było jak najmniej stresujące dla pacjenta, oferujemy nasze usługi wszycia wszywki alkoholowej bezpośrednio w domu pacjenta w okolicach: Mokotów, Ursynów, Żoliborz, Bielany, Ochota, Śródmieście, Praga i innych dzielnicach Warszawy. Dyskretne wszywki alkoholowe teraz także w Twoim domu, dzięki NGM Warszawa.

Nasz-Gabinet Warszawa

Adres: ul. Klimczaka 8, 02-797 Warszawa

Telefon: +48 880 808 880 lub +48 519 775 225

E-mail: kontakt@nasz-gabinet.pl

Zapraszamy do nieskrępowanego kontaktu - pomagamy 24h na dobę

Mapka Dojazdu:

Opinie pacjentów:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (14 głosów, średnia: 4,00 z 5)
Loading...

"Profesjonalne podejście zarówno do pacjenta, jak i jego rodziny - każdemu z problemem alkoholowym polecam klinikę NGM w Warszawie."

Krystyna Żoliborz Warszawa

"Oferowana przez specjalistów pomoc była na najwyższym poziomie!"

Bartosz Ochota Warszawa

"Szczerze polecam każdej osobie zmagającej się z alkoholizmem - już po pierwszym telefonie wiedziałam, że to dobry wybór."

Teresa Marki

Bezpieczeństwo

liczy się dla nas zdrowie i dobro pacjentów

Przyjazna atmosfera

życzliwy personel medyczny, który wpiera pacjentów

Zastrzyk przeciwalkoholowy

zapewniający abstynencję alkoholową

© 2017 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień | seo: seo.ltb.pl

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225