Leczenie alkoholizmu i uzależnień - NGM Poznań

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

NGM Poznań to klinika, która powstała z misją pomocy osobom uzależnionym od alkoholu. Nasz-Gabinet Poznań jest jedną z najczęściej wybieranych klinik leczenia alkoholizmu w województwie Wielkopolskim. Nasza poznańska klinika pomogła już wielu osobom uzależnionym wyjść z nałogu alkoholowego. Dzięki wsparciu naszych ekspertów pokonali oni skutecznie alkoholizm.

Klinika leczenia uzależnień alkoholizmu w Poznaniu - Informacje


Na wysoki standard i jakość usług NGM Poznań składa się przede wszystkim świetny personel medyczny. Nasz zespół stanowią ludzie z powołaniem dla których ochrona ludzkiego życia jest najważniejsza. Lekarze NGM Poznań są specjalistami w wykonywaniu m.in. detoksu alkoholowego oraz implantacji esperalu pod postacią wszywki alkoholowej.

Leczenie alkoholizmu esperalem odbywa się przy wykonaniu podskórnej implantacji tabletki z esperalem. Taka wszywka alkoholowa skutecznie wymusza pozostanie w abstynencji, co wspiera proces leczenia alkoholizmu. Natomiast detoks alkoholowy, inaczej również alkoholoodtrucie, wykonywany przez NGM Poznań, pozwala oczyścić ciało pacjenta z toksyn alkoholowych i przygotowuje go tym samym do dalszego leczenia alkoholizmu i uzależnienia.

Dbając o naszych pacjentów oferujemy część naszych terapii w domu pacjenta. Wystarczy poinformować wcześniej o chęci wykonywania terapii leczenia alkoholizmu podczas wizyty domowej. Zarówno podczas wizyt domowych, jak i w naszej klinice zachowane są najwyższe standardy opieki nad pacjentem.Skuteczne terapie leczenia uzależnień

Zachęcamy do jak najszybszego kontaktu z naszą placówką. Gwarantujemy profesjonalizm, kompleksowe usługi medyczne oraz dyskrecję. Zaufaj najlepszym - NGM Poznań - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Kontakt

Odtrucie alkoholowe

Alkoholoodtrucie jest zabiegiem polegającym na podaniu odpowiedniej mieszanki płynów i leków, które stabilizują stan pacjenta i minimalizują ryzyko wystąpienia objawów abstynencyjnych. Detoks jest dobierany w sposób indywidualny.

odtrucie alkoholowe

Esperal - Poznań

Kuracja farmakologicznego leczenia alkoholizmu  polega na wszczepieniu tabletki w postaci podskórnej wszywki alkoholowej. Chirurg wykonujący zabieg stosuje miejscowe znieczulenie, co sprawia, że ten drobny zabieg jest bezbolesny.

esperal

Opieka psychologa

Alkoholizm to choroba, której nie leczy się wyłącznie metodami farmakologicznymi. Istotne w procesie leczenia alkoholizmu jest wsparcie psychologa, dlatego gwarantujemy każdemu naszemu pacjentowi specjalistyczną opiekę.

pomoc psychologiczna

Fachowość

kompleksowe kuracje alkoholowe

Kompetencje

wykwalifikowani lekarze specjaliści

Doświadczenie

wieloletnia praktyka w leczeniu alkoholizmu

© 2017 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień | seo: seo.ltb.pl

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225