Esperal i odtrucia, detox alkoholowy - Wizyty domowe 24h

Esperal - wszywki alkoholowe    -   PROMOCJA

wersja ekonomiczna - 450zł

wersja komfortowa -  600zł
(rozpuszczalne nici, szew kosmetyczny, antybakteryjny opatrunek)

Zabiegi w przychodni, dojazdy do domu pacjenta.

Zadzwoń i umów wizytę
tel. 519-775-225 , tel. 880-808-880

szczegóły zabiegu www.nasz-gabinet.pl/esperal
Odtrucia alkoholowe, detoks alkoholowy - są to zabiegi, które wykonujemy w domu pacjenta lub w gabinecie lekarskim. Zapewniamy dojazd do pacjenta 24h na dobę w obrębie Wrocławia i okolic. Detox alkoholowy powinien być przeprowadzony pod ścisłą kontrolą lekarza. Zabieg ten polega na podaniu płynów i leków, które indywidualnie dobieramy pod danego pacjenta.

Podstawowym celem detoksu alkoholowego jest przerwanie ciągu alkoholowego oraz usunięcie uciążliwych oraz  niebezpiecznych dla życia i zdrowia pacjenta objawów alkoholowego zespołu abstynencyjnego. Podczas zabiegu odtrucia alkoholowego usuwane są także groźne dla zdrowia toksyny powstające z przemiany alkoholu. Jakość wykonywanego zabiegu detoksykacji organizmu stanowi podstawę dalszego leczenia zależności alkoholowej.

Niezależnie od miejsca wykonania lekarz przez zabiegiem detoksu alkoholowego przeprowadza szereg następujących badań:
  • - mierzy poziom alkoholu w wydychanym powietrzu
  • - sprawdza parametry życiowe - akcję serca, ciśnienie, poziom glukozy
  • - zbiera wywiad pacjenta (wiek, masa ciała, choroby współistniejące oraz przyjmowane leki) - możliwość podłączenia nowoczesnego kardiomonitora w celu kontroli parametrów życiowych pacjenta.
Wszystkie czynności wykonywane są celem indywidualnego dostosowania leków w czasie zabiegu.


Leczenie Alkoholizmu, Odtrucia alkoholowe - Detox Wrocław


Oferujemy leczenie kaca, alkoholizmu i uzależnień w sposób bezpieczny i całkowicie bezbolesny. Nasz-Gabinet Wrocław zaprasza pacjentów ze stolicy Dolnego Śląska i okolic. Wykonujemy alkoholoodtrucie i detoks pod kontrolą lekarza specjalisty. Wyróżniamy się przeprowadzaniem dokładnej diagnostyki oraz ustalamy plan działania dla konkretnego pacjenta.

Pozostałe lokalizacje, w których wykonujemy zabiegi:

Zapraszamy do kontaktu. Zabieg można wykonać w domu pacjenta albo w naszej w klinice. Nasz-Gabinet to bezpieczne i profesjonalne leczenie uzależnień i alkoholizmu.