Leczenie alkoholizmu i uzależnień - NGM Kraków

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

Nasza Klinika NGM Kraków jest wysoko wykwalifikowaną placówką leczenia alkoholizmu. Nasz krakowski oddział, tak jak pozostałe przychodnie, odznacza się bardzo wysokim standardem, dzięki któremu oferujemy najbardziej komfortowe warunki leczenia. Gabinet NGM Kraków gwarantuje najwyższą jakość oferowanych terapii i metod leczenia alkoholizmu. Jednak z myślą o naszych pacjentach oferujemy także leczenie alkoholizmu w zaciszu w domu pacjenta. Wizyty domowe są przeprowadzane z zachowaniem najwyższej dyskrecji i poufności, dzięki czemu pacjent nie jest narażony na wścibskie spojrzenia sąsiadów.

Klinika leczenia alkoholizmu - Poradnia leczenia uzależnień

Nasza oferta obejmuje zabiegi detoksu alkoholowego oraz wszywki alkoholowe esperal. Terapie wykonywane w ramach programów leczenia alkoholizmu w NGM Kraków są określane i personalizowane pod indywidualne potrzeby i stan pacjenta. Dzięki temu terapie są skrojone na miarę pacjenta. Takie działanie ma potwierdzenie w rezultatach, gdyż tak wykonywane terapie są skuteczniejsze i bezpieczniejsze niż szablonowe kuracje.

Terapie leczenia alkoholizmu w naszej przychodni

O powrót do zdrowia i permanentnej trzeźwości pacjentów dbają najlepsi specjaliści w zakresie leczenia alkoholizmu i uzależnień. NGM Kraków podejmuje współpracę z lekarzami podsiadającymi bogate doświadczenie i wiedzę z obszaru uzależnień. Nasi lekarze to osoby o życzliwym usposobieniu, od których osoby uzależnione otrzymują wsparcie i zrozumieniem. Dzięki ciepłej atmosferze pacjenci szybciej dochodzą do siebie i są bardziej zmotywowani do leczenia alkoholizmu.

Nasz-Gabinet Kraków

Adres: ul. Siewna 4, 31-231 Kraków

Telefon: +48 880 808 880 lub +48 519 775 225

E-mail: kontakt@nasz-gabinet.pl

Zapraszamy do kontaktu - pomożemy w każdej sytuacji.

Mapka Dojazdu:

Galeria naszego ośrodka:

Leczenie alkoholizmu w Krakowie Ośrodek leczenia alkoholizmu NGM Kraków Uzależnienia - leczenie w Krakowie

Kompleksowe leczenie alkoholizmu Kraków NGM Kraków - dyskretny odwyk alkoholowy

Opinie pacjentów:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (13 głosów, średnia: 4,54 z 5)
Loading...

"Terapia w klinice NGM to niesamowite przeżycie. Specjaliści znający się na leczeniu alkoholizmu zapewnili mi kompleksową pomoc, za co jest im bardzo wdzięczna."

Przemysław Dębniki Kraków

"O klinice dowiedziałem się od znajomego, któremu udało się pokonać uzależnienie dzięki NGM. Poszedłem jego śladami i przekonałem się, że leczenie alkoholizmu naprawdę działa!"

Agata Nowa Huta Kraków

"Leczenie alkoholizmu w tym ośrodku jest bardzo skuteczne, czego doświadczyłem osobiście. Wszystkim zmagającym się z tą chorobą proponuję terapię w klinice NGM w Krakowie."

Zbigniew Wieliczka

Detoks alkoholowy

Detoks alkoholowy jest bardzo ważnym elementem wyciągania pacjentów z długotrwałych ciągów alkoholowych. Wykorzystanie odpowiedniej gamy leków sprawia, że pacjent jest w mniejszym stopniu narażony na wystąpienie objawów odstawiennych.

odtrucie alkoholowe

Esperal - Kraków

Elementem farmakologicznego leczenia alkoholizmu jest implantacja esperalu. Tabletka z esperalem zostaje zaaplikowana podskórnie w wyniku drobnego zabiegu chirurgicznego. Użycie znieczulenia miejscowego sprawia, że pacjent nie czuje żadnego bólu.

esperal

Pomoc psychologiczna

Nasza przychodnia w trosce o zdrowie psychiczne pacjentów współpracuje z uznanymi terapeutami. Nasi specjaliści otaczają pacjenta i jego rodzinę wyjątkowym wsparciem, dzięki któremu chory jest zmotywowany do walki z nałogiem.

pomoc psychologiczna

Oryginalny Esperal

implantacja wyłącznie prawdziwego esperalu

Bezpieczeństwo

terapie i metody leczenia odpowiednie do pacjenta

Zaangażowanie

zespół lekarski zorientowany na potrzeby pacjenta

© 2017 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień | seo: seo.ltb.pl

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225