Leczenie alkoholizmu Katowice

  Leczenie uzależnień - NGM Katowice

Odwyk alkoholowy - Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

Nasza klinika NGM Katowice to specjalistyczna poradnia leczenia alkoholizmu i uzależnień. Koncentrujemy się przede wszystkim na maksymalizacji skuteczności naszych terapii leczenia alkoholizmu w zachowaniu pełnego bezpieczeństwa pacjentów. Jednocześnie dużą uwagę przywiązujemy do jakości oferowanych przez nas terapii i standardu opieki zdrowotnej. Zapewniamy także pełną pomoc psychologiczną.

Dyskretne leczenie alkoholizmu

W ośrodku leczenia uzależnień NGM Katowice dbamy o atmosferę panującą w przychodni. Każdy nasz pacjent jest traktowany z życzliwością i pełnym szacunkiem. W warunkach zaufania i zrozumienia pacjenci odnoszą lepsze efekty leczenia alkoholizmu a także są bardziej zdeterminowani i zmotywowani do podejmowania dalszej pracy nad uzależnieniem i leczeniem alkoholizmu.

Detoks i leczenie esperalem

Terapie wykonywane podczas leczenia alkoholizmu są ustalane indywidualnie pod predyspozycje zdrowotne pacjentów. Nasza kadra lekarska specjalizuje się m.in w detoksie alkoholowym zwanym potocznie odtruciem alkoholowym oraz implantacji wszywki z esperalem.

Detoks alkoholowy pozwala przywrócić odpowiedni poziom minerałów i elektrolitów oraz oczyścić organizm z toksyn poalkoholowych. Takie kompleksowe odtrucie alkoholowe przygotowuje pacjenta do dalszego leczenia alkoholizmu. Kolejnym krokiem na drodze do trzeźwości jest wszczepienie esperalu. Dzięki substancji czynnej, pacjent jest zmuszony do zachowania abstynencji.

Opinie pacjentów:

25 votes, average: 4,00 out of 525 votes, average: 4,00 out of 525 votes, average: 4,00 out of 525 votes, average: 4,00 out of 525 votes, average: 4,00 out of 5 (25 votes, average: 4,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Poradnia alkoholowa dla województwa Ślaskiego i Katowic.

Skontaktuj się z ośrodkiem leczenia alkoholizmu NGM Katowice i przekonaj się co czyni nas najlepszą kliniką leczenia alkoholizmu w Katowicach.

Kontakt

Odwyk alkoholowy

Proces detoksykacji alkoholowej jest stosowany by uchronić pacjenta przed zespołem objawów abstynencyjnych, a także by łagodnie wprowadzić go w stan trzeźwości. Zaletą odtrucia alkoholowego jest także ogólne wzmocnienie organizmu i poprawa samopoczucia pacjenta.

odtrucie alkoholowe

Esperal - Katowice

Zabiegi implantacji esperalu wykorzystywane w leczeniu alkoholizmu są całkowicie bezpieczne i bezbolesne. Obecność substancji czynnej w esperalu, jest kluczem do skutecznego wymuszenia abstynencji na pacjencie.

esperal

Wsparcie psychologiczne

Będąc zorientowanym na potrzeby pacjentów współpracujemy z wyspecjalizowanymi terapeutami. Pod ich okiem pacjenci łatwiej radzą sobie z lekiem i stresem związanym z porzuceniem obecnego stylu życia i pewnym krokiem podejmują się leczenia.

pomoc psychologiczna

Odwyk alkoholowy

nowatorskie i skuteczne terapie leczenia

Terapie alkoholowe

dostosowane do wymagań danego pacjenta

Personel medyczny

lekarze z powołaniem i misją

© 2020 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225