Esperal i wszywki alkoholowe

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

Zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem, który odpowiada na najczęściej zadawane pytania:

przejdź do poradnika

Wszycie esperalu

Zabieg wszycia esperalu polega na podskórnym umieszczeniu preparatu. Popularna “wszywka alkoholowa” swoją skuteczność zawdzięcza wymuszeniu abstynencji alkoholowej. Lek jest w postaci tabletek. O ich ilości decyduje lekarz, który wykonuje zabieg.

Wszycie esperalu w naszych klinikach - charakterystyka:

  • wszywki alkoholowe to zabieg bezpieczny i całkowicie bezbolesny,
  • zabieg wykonywany przez wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy,
  • wprowadzamy znieczulenie, które działa również po zabiegu.Szukając sposobu na skuteczną abstynencję, warto zwrócić uwagę na terapię leczenia alkoholizmu opartą na leku esperal. Kuracja esperalem w formie wszywki alkoholowej jest istotną częścią farmakologicznej terapii awersyjnej, która ma wielu zwolenników. Metoda leczenia wykorzystująca esperal daje bardzo dobre wyniki i skutecznie wymusza abstynencję. Kluczem tej terapii jest substancja czynna zawarta w esperalu. Poprzez swoje działanie odpowiada za wytworzenie w podświadomości pacjenta bariery i niechęci do sięgania po alkohol. Wszywka alkoholowa jest także niezwykle wydajnym sposobem leczenia, gdyż jednorazowa aplikacja esperalu działa aż rok.

Oferujemy dwie wersję zabiegu: zastrzyk oraz vip.

Esperal Zastrzyk:

Kuracje leczenia alkoholizmu poprzez stosowanie esperalu w formie wszywki są cenione ze względu na ogromną wydajność. Czas działania wszywki alkoholowej po jednorazowej aplikacji utrzymuje się nawet do roku. Czas trwania leku: 100 dni.

Przedstawiona opcja jest najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem problemu alkoholowego. Dzięki zastrzykowi Esperal pacjent ma zwiększone szanse na wyjście z alkoholizmu i na rozpoczęcie nowego życia.

 


Esperal - VIP:

Nasza oferta Esperal VIP skierowana jest do pacjentów, którzy oczekują najlepszych standardów. Gwarantujemy w tej wersji opiekę na wysokim, europejskim poziomie gdzie pacjent i jego zdrowie są w centrum zainteresowania. Esperal VIP to:

  • zastrzyk z antybiotykiem (minimalizuje ryzyko powikłań infekcyjnych),
  • rozpuszczalne szwy,
  • bez dodatkowych wizyt lekarskich,
  • najbardziej komfortowy dla pacjenta.

Leczenie alkoholizmu nie musi być uciążliwe. Nasza klinika wprowadza najwyższe standardy leczenia uzależnienia od alkoholu na polskim rynku.

 

Esperal - Informacje

Esperal jest substancją czynną, która w połączeniu z alkoholem wywiera silne, toksyczne działanie na organizm. W zależności od wypitej ilości alkoholu prowadzi do utraty wzroku, zaburzeń świadomości, nieodwracalnych zmian w wątrobie, pracy serca, nawet śmierci.

Lek aktywowany jest tylko w połączeniu z alkoholem - nie działa w połączeniu z innymi lekami oraz nie posiada działań ubocznych. Esperal implantowany jest w znieczuleniu miejscowym głęboko do warstwy mięśniowej.

Zabieg trwa 30 minut. Pacjent jest po nim zdolny do pracy i aktywności fizycznej! Po 7 dniach po zabiegu, pozostaje jedynie niewielka blizna. Jednorazowy zabieg, pozwala na działanie leku do 12 miesięcy.

Wszyscy pacjenci mogą liczyć na porady i konsultacje telefoniczne.

Lokalizacje: Wrocław, Poznań, Kraków, Katowice, Łódź, Warszawa, Szczecin, Bydgoszcz, Białystok, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Rzeszów, Lublin

Efektywność

skutecznie wymusza abstynencję

Długotrwałe działanie

aż do 1 roku po zabiegu

Wszywki alkoholowe

zabieg jest wykonywany szybko i bezboleśnie

© 2017 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień | seo: seo.ltb.pl

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225