Esperal - Profesjonalnie wszywki alkoholowe

Zabieg wszycia esperalu, disulfiram polega na umieszczeniu podskórnym preparatu, dzięki czemu można wymusić abstynencję alkoholową.

Wszywka alkoholowa działa około 12 miesięcy
.

Niniejszy zabieg chirurgiczny jest bezbolesny, drobny i całkowicie bezpieczny. Zapraszamy - Nasz Gabinet Wrocław i okolice - 24h na dobę.
Esperal, Disulfiram, Wszywki alkoholowe Wrocław


Lek, wszywka alkoholowa, esperal, jest wszywany w okolicy pośladkowej. W czasie zabiegu zakładane są szwy które należy ściągnąć po 10 dniach. W tym okresie nie wolno moczyć rany. Nasz Gabinet Wrocław wykonuje wszycia esperalu w najlepszych warunkach mając na uwadze przede wszystkim zdrowie, dobro i komfort pacjenta.

Nasze wszywki alkoholowe, disulfiram zawierają pełne dawki leku.

Zabiegi wszycia esperalu (disulfiram) dla pacjentów z całego Dolnego Śląska - Wrocław i okolice. Nasz Gabinet - skontaktuj się z nami: 880-808-880 albo 504-163-929 - wszywki alkoholowe dla pacjentów w różnym wieku.

Pozostałe lokalizacje wykonywania zabiegów:
Disulfiram jest substancją czynną, która w połączeniu z alkoholem wywiera silne toksyczne działanie na organizm. W zależności od wypitej ilości alkoholu prowadzi do utraty wzroku, zaburzeń świadomości, nieodwracalnych zmian w wątrobie, pracy serca, nawet śmierci.

Lek aktywowany jest tylko w połączeniu z alkoholem - nie działa w połączeniu z innymi lekami oraz nie posiada działań ubocznych. Disulfiram implantowany jest w znieczuleniu miejscowym głęboko do warstwy mięśniowej.

Po zabiegu pacjent nie odczuwa dyskomfortu, jedynie wymagana jest pielęgnacja miejsca implantacji. Dawka leku dobierana jest wg masy ciała pacjenta.

Okres działania - możliwość indywidualnego dostosowania, maksymalnie do roku czasu.

Środek dostępny jest w dwóch postaciach - w żelu (Naltrexon) i tabletkach do implantacji (Esperal).